Info

Ben Cristovao - Životopis

16. července 2011 v 11:19 | *BLenC*
Ben Cristovao patří k exotické části soutěžících, kteří se přihlásili do Československé SuperStar. Jak napovídá jméno, není obyčejný Čech, jeho matka je češka a otec z Angoly. Jeho exotický vzhled nenechá žádnou ženu chladnou. Ben okouzlil ženskou část poroty, když jim zazpíval písničku na přání, a zazpíval jí dobře. Porota mu jako druhou písničku dala za úkol píseň z českého repertoáru - Chinaski. Ben ve zpěvu chvátal, takže mu ženská část poroty udávala rytmus, takže to bylo lepší. Je otázka, jestli má Ben talent, nebo postoupil jen pro své charisma. Dozvěděli jsme se, že Martin Chodúr (vítěz československé superstar) prozradil fanouškům, že je podle něj největší talent mezi finálovou dvanáctkou, akorát že svůj talent začal pozdě rozvíjet.

Ve volném čase se Ben věnuje svým koníčkům, taneční skupině JAD COMPANY, se kterou vystupuje na akcích a navíc je mistrem světa ve snowboardingu.

Od roku 2010 v seriálu ''Ordinace v růžové zahradě 2'' hraje Maxe Suchého, syna primáře Suchého. Hraje chytrého a talentovaného tanečníka.

http://www.ihot.cz/files/image/1401/1v.jpg
(c)osobnosti.cz

Ben Cristovao

16. července 2011 v 11:12 | *BLenC*
Povolání: Zpěvák, tanečník, mistr ČR ve freestyle snowboardingu, herec
Věk: 24
Datum narození: 8. 06. 1987
Místo narození: Praha, Československo
Znamení: Blíženci

http://i.imagehost.org/0012/Ben_Cristovao.jpg
(c)osobnosti.cz
 
 

Reklama